Тулип Пикник свинска плешка 340гр

340 g
145,00 ден

Tulip Picnic варена свинска плешка (шунка)

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101970

Опис

Tulip Picnic варена свинска плешка (шунка)

Дополнителни информации

Тежина 340 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Тулип Пикник свинска плешка 340гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *