Tullamore Dew Виски 700мл

1.145 ден

Tullamore Dew Viski 700ml

Категорија:
Шифра: BBL10174

Опис

Алкохол (alc/vol): 40%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tullamore Dew Виски 700мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *