Tullamore Dew Виски старо 12 години 700мл

2.145 ден

Tullamore Dew Viski staro 12 godini 700ml

Категорија:
Шифра: BBL10173

Опис

Алкохол (alc/vol): 40%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tullamore Dew Виски старо 12 години 700мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *