Тутку 60гр

60 g
15,00 ден

Tutku бисквити полнети со какао крем

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA25215

Опис

Tutku бисквити полнети со какао крем

Дополнителни информации

Тежина 60 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Тутку 60гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *