Тузланска Сол 1кг

1 kg
26,00 ден

Tuzlanska So кујнска евапорирана јодирана сол

Нема на залиха

Категорија: , ,
Шифра: ZMA11688

Опис

Tuzlanska So кујнска евапорирана јодирана сол

Дополнителни информации

Тежина 1000 g
Suppliers za lot expiry

1111111Мрежа доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Тузланска Сол 1кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *