Twix Чоколадо 50гр

50 g
29,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA15651

Дополнителни информации

Тежина 50 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Twix Чоколадо 50гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *