Twix Чоколадо 50гр

50 g
29,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA15651

Дополнителни информации

Тежина 50 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Twix Чоколадо 50гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *