Улкер Чизи Крекери 70гр

70 g
25,00 ден

Ulker Cizi крекери со сирење

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31102216

Опис

Ulker Cizi крекери со сирење

Дополнителни информации

Тежина 70 g
Suppliers za lot expiry

1111111Мрежа доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Улкер Чизи Крекери 70гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *