Uriage Bariesun SPF50+ Спреј 200мл

995,00 ден

обезбедува многу висока заштита од УВА и УВБ зраци, слободни радикали и спречува дехидратација на кожата. Неговата лесна текстура гарантира голема безбедност, толеранција и брза апсорпција

Има на залиха

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Marti Alko Марти Алко ДОО Битола

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Bariesun SPF50+ Спреј 200мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *