Uriage Eau Thermale Bariesun SPF50+ Golden Tint Темна пудра 10гр со подарок торбичка (несесер)

955,00 ден

Виска УВ заштита спф 50. Висока покривност, матирачки ефект. Водоотпорна крема со минерални филтри. Погодна и за нетолерантна кожа.

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ALK20951

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Marti Alko Марти Алко ДОО Битола

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Eau Thermale Bariesun SPF50+ Golden Tint Темна пудра 10гр со подарок торбичка (несесер)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *