Vademecum My Little Јаболко Паста за заби 50мл

85,00 ден

Вадемекум паста за заби за деца од 1 до 6 години. Со вкус на јаболка.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA10766

Опис

Вадемекум паста за заби за деца од 1 до 6 години. Со вкус на јаболка.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vademecum My Little Јаболко Паста за заби 50мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *