Ведро Крем сир 250гр

250 g
62 ден

Нишка Млекара Vedro Крем сир Класик

Нема на залиха

Опис

Нишка Млекара Vedro Крем сир Класик

Дополнителни информации

Тежина 250 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ведро Крем сир 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *