Vigor Вотка 1л

440,00 ден

VIGOR CLASSIC NEW TASTE

Категорија:
Шифра: ZMA11434

Опис

Алкохол (alc/vol): 37.5%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vigor Вотка 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *