Vileda Standard Ракавици L

139,00 ден

Виледа Стандард ракавици за повеќекратна употреба со памучна внатрешност. Големина: L

Има на залиха

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vileda Standard Ракавици L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *