Vileda Сунѓерести крпи 3 парчиња

149,00 ден

Виледа сунѓереста крпа. Супер абсорпција и трајност.

Има на залиха

Опис

Виледа сунѓереста крпа. Супер абсорпција и трајност.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vileda Сунѓерести крпи 3 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *