Винчини Џамбо Ролат со чоколадо 300гр

300 g
42 ден

Vincinni Jumbo Roll со вкус на чоколадо

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA20232

Опис

Vincinni Jumbo Roll со вкус на чоколадо

Дополнителни информации

Тежина 300 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Винчини Џамбо Ролат со чоколадо 300гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *