Винчини Fruit Cake колач 300гр

300 g
64,00 ден

Vincinni Овошен колач

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: INT09819

Опис

Vincinni Овошен колач

Дополнителни информации

Тежина 300 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Винчини Fruit Cake колач 300гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *