Винчини Fruit Cake колач 300гр

300 g
64,00 ден

Vincinni Овошен колач

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: INT09819

Опис

Vincinni Овошен колач

Дополнителни информации

Тежина 300 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Винчини Fruit Cake колач 300гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *