Винчини Наполитан коцки со какао 250гр

250 g
39,00 ден

Vincinni Napolitan Cubes со какао

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34610-1

Опис

Vincinni Napolitan Cubes со какао

Дополнителни информации

Тежина 250 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Винчини Наполитан коцки со какао 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *