Винчини Наполитан коцки со лешник 250гр

250 g
39,00 ден

Vincinni Napolitan Cubes со лешник

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34569

Опис

Vincinni Napolitan Cubes со лешник

Дополнителни информации

Тежина 250 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Винчини Наполитан коцки со лешник 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *