Винчини Наполитан коцки со лимон 250гр

250 g
39,00 ден

Vincinni Napolitan Cubes со лимон

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34610

Опис

Vincinni Napolitan Cubes со лимон

Дополнителни информации

Тежина 250 g
Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Винчини Наполитан коцки со лимон 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *