Винчини Наполитан коцки со млеко и какао 250гр

250 g
37,00 ден

Vincinni Napolitan Cubes со млеко и какао

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 311012954

Опис

Vincinni Napolitan Cubes со млеко и какао

Дополнителни информации

Тежина 250 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Винчини Наполитан коцки со млеко и какао 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *