Винчини Наполитанки со лешник 350гр

350 g
43,00 ден

Vincinni Napolitan Wafers

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: INT13332

Опис

Vincinni Napolitan Wafers

Дополнителни информации

Тежина 350 g
Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Винчини Наполитанки со лешник 350гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *