Винчини Наполитанки со млеко и какао 350гр

350 g
49,00 ден

Vincinni Napolitan Wafers

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA30100

Опис

Vincinni Napolitan Wafers

Дополнителни информации

Тежина 350 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Винчини Наполитанки со млеко и какао 350гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *