Винчини Тортина Плус со карамела 300гр

300 g
63,00 ден

Vincinni Tortina Plus 10 парчиња

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: INT12036

Опис

Vincinni Tortina Plus 10 парчиња

Дополнителни информации

Тежина 300 g
Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Винчини Тортина Плус со карамела 300гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *