Винчини Тортина Плус со млеко 300гр

300 g
63 ден

Vincinni Tortina Plus 10 парчиња

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: INT11149

Опис

Vincinni Tortina Plus 10 парчиња

Дополнителни информации

Тежина 300 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Винчини Тортина Плус со млеко 300гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *