Винчини Тортина со боровинка 450гр

450 g
75,00 ден

Vincinni Tortina 20 парчиња

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13805

Опис

Vincinni Tortina 20 парчиња

Дополнителни информации

Тежина 450 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Винчини Тортина со боровинка 450гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *