Винчини Тортина со јагода 450гр

450 g
75,00 ден

Vincinni Tortina 20 парчиња

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13804

Опис

Vincinni Tortina 20 парчиња

Дополнителни информации

Тежина 450 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Винчини Тортина со јагода 450гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *