Виндија Чоко Локо пудинг 4×125гр

500 g
75,00 ден

Vindija Coko Loco пудинг 500гр (4 х 125 грама)

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA28524

Опис

Vindija Coko Loco пудинг 500гр (4 х 125 грама)

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Виндија Чоко Локо пудинг 4×125гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *