Виолета Двослојна тоалетна хартија 24 ролни

225,00 ден

Violeta Economy Family Pack

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11734

Опис

Violeta Economy Family Pack

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Виолета Двослојна тоалетна хартија 24 ролни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *