Виолета Двослојни кујнски брисачи 2 ролни

55,00 ден

Violeta кујнски крпи

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11731

Опис

Violeta кујнски крпи

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Виолета Двослојни кујнски брисачи 2 ролни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *