Виолета Трослојна тоалетна хартија 8 ролни

119,00 ден

Violeta Strong&Soft трослојна тоалетна хартија

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11732

Опис

Violeta Strong&Soft трослојна тоалетна хартија

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Виолета Трослојна тоалетна хартија 8 ролни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *