Виолета Трослојна тоалетна хартија со мирис на камилица 8+2 ролни

139,00 ден

Violeta Strong&Soft трослојна тоалетна хартија со мирис на камилица

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA30146

Опис

Violeta Strong&Soft трослојна тоалетна хартија со мирис на камилица

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Виолета Трослојна тоалетна хартија со мирис на камилица 8+2 ролни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *