Випро Благ ајвар 720мл

680 g
199,00 ден

Традиционален благ ајвар од Випро во пакување од 720мл (680гр).

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA14403

Опис

Состав: Пиперки (84%), модар патлиџан (8%), сончогледово масло (6%), киселина, сол, шеќер, зачини
Нето тежина: 680 g
Пакување: стаклена тегла, метален капак

Дополнителни информации

Тежина 680 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Випро Благ ајвар 720мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *