Вита Пела Јогурт 3,2% 1л

47 ден

Vita Pela јогурт со 3,2% масленост

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA35383

Опис

Vita Pela јогурт со 3,2% масленост

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Вита Пела Јогурт 3,2% 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *