Витал Растителен крем без шеќер 1кг

1 kg
95 ден

Kolios Vital Грчки деликатес со растителни масти

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA12904

Опис

Kolios Vital Грчки деликатес со растителни масти

Дополнителни информации

Тежина 1000 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Витал Растителен крем без шеќер 1кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *