Виталиа Antioxidant 6 барови (6 x 30гр)

95,00 ден

Антиоксидант житна плочка – микс од крцкави житарици и портокал збогатени со витамините А, Ц и Е, делумно прелиен од темно чоколадо. Одлична слатка закуска со природни антиоксиданти, неопходни за вашиот организам да го постигне идеалниот. Житните плочки се погодни за деца, тинејџери, возрасни, трудници, спортисти и сите кои се грижат за своето здравје

Прикажи ги сите резултати