Виталиа Бронховит 400гр

185,00 ден

Нема на залиха

Vitalia BronhoVit со екстракт од лековити билки: нане, мајчина душица, бозел, камилица, шипка, липа. Без додаден шеќер. Не содржи адитиви и конзерванси.

Шифра: VHF12776 Категорија: Ознака:
Прикажи ги сите резултати