Виталиа Чај од брусница 100гр

85,00 ден

Виталиа чајот од брусница содржи 60% брусница и претставува природна мешавина од брусница, цвет од хибискус, плод од шипка и јаболко. Чајот од брусница содржи висока содржина на витамин Ц и изобилива со природна арома која плени.

Шифра: ZMA13750 Категории: , Ознаки: , ,