Виталиа Go nutri Мусли бар со јаболко 25г

25 g
10,00 ден

Go nutri мусли бар со јаболко 25г е микс од 3 видови интегрални житарици (овес, ориз, пченка) со парчиња сушено јаболко, засладени со кафеав шеќер.

Нема на залиха

Категорија: , ,
Шифра: 311001863

Опис

Хранлива, лесна и вкусна житна ужина за секој дел од денот.Здрава замена за чоколадните бомбони и сите оние калорични слатки производи кои ги грицкате во текот на денот.
Одличен избор за деца, тинејџери, млади, возрасни, спотисти, бремени жени, вегетаријанци и сите кои се грижат за своето здравје.

GMO free

Халал сертифициран производ

Вегански производ

Дополнителни информации

Тежина 25 g
Suppliers za lot expiry

ВИТАЛИА Никола и др. доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Виталиа Go nutri Мусли бар со јаболко 25г”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *