Виталиа Go nutri Мусли бар со јаболко 25г

10,00 ден 8,00 ден

Нема на залиха

Go nutri мусли бар со јаболко 25г е микс од 3 видови интегрални житарици (овес, ориз, пченка) со парчиња сушено јаболко, засладени со кафеав шеќер.

Прикажи ги сите резултати