Виталиа Go nutri Мусли бар со кајсија и темно чоколадо 25г

10,00 ден

Нема на залиха

Микс од 4 видови интегрални житарици ( овес, ориз, пченка, pж) со парчиња сушена кајсија, декорирано со темно чоколадо.

Шифра: 311001862 Категории: , Ознака:
Прикажи ги сите резултати