Виталиа Go nutri Мусли бар со суво грозје и какао прелив 25г

25 g
10,00 ден

Go nutri мусли бар со суво грозје и какао прелив e микс од 3 видови интегрални житарици овес, ориз и пченка) со парчиња суво грозје делумно прелиени со какао прелив, засладено со кафеав шеќер.

Нема на залиха

Категорија: , ,
Шифра: 311001864

Опис

Хранлива, лесна и вкусна житна ужина за секој дел од денот.Здрава замена за чоколадните бомбони и сите оние калорични слатки производи кои ги грицкате во текот на денот.
Одличен избор за деца, тинејџери, млади, возрасни, спотисти, бремени жени, вегетаријанци и сите кои се грижат за своето здравје.

GMO free

Халал сертифициран производ

Вегетаријански производ

Дополнителни информации

Тежина 25 g
Suppliers za lot expiry

Nelt ST DOOEL Нелт СТ дооел

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Виталиа Go nutri Мусли бар со суво грозје и какао прелив 25г”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *