Виталиа Комбуха 1л

189 ден

Vitalia Комбуха – освежителен напиток од ферментиран зелен чај 1l

In stock

Категорија:
Шифра: VHF12787

Опис

Комбухата е природна и здрава освежителна напивка која го прочистува и ревитализира организмот.

Претставува 100 % природен производ,подготвен од филтрирана вода и специјално селектиран зелен чај кој дополнително ја зголемува неговата лековита и хранлива вредност. Не содржи адитиви и конзерванси.

Препорачана примена: 3 пати на ден по 100 мл.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Виталиа Комбуха 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *