Виталиа Органско кокосово масло 370мл

249,00 ден

Нема на залиха

Vitalia нерафинирано кокосово масло во тегла. Може да с еупотребува како козметичко средство за нега на кожа, како додаток во разни јадења или самостојно.

Шифра: VHF12788 Категорија: Ознака:
Прикажи ги сите резултати