Виталиа Вегански напиток во прав 300гр

155,00 ден 129,00 ден

Нема на залиха

Vitalia растителен напиток во прав со протеин од грашок 300g за подготовка на 2.5l напиток. Без додаден шеќер.

Шифра: VHF12856 Категорија: Ознака:
Прикажи ги сите резултати