Виталиа Вегански напиток во прав со вкус на ванила 300гр

135,00 ден 115,00 ден

Нема на залиха

Vitalia растителен напиток во прав со вкус на ванила и протеин од грашок 300g за подготовка на 2.5l напиток.

Шифра: VHF12855 Категорија: Ознака:
Прикажи ги сите резултати