Виталиа Вегетаријанска паштета од соја со арома на маслинка 105гр

105 g
55,00 ден

Vitalia пате од соја со маслинка

Нема на залиха

Категорија: , ,
Шифра: ZMA13737

Опис

Вегетаријанската паштета од соја со дискретна арома на маслинка претставува вкусен посен и диететски оброк.

Погодна е за дијабетичари, без холестерол, може да ја користат деца и сите оние кои се грижат за своето здравје.

Дополнителни информации

Тежина 105 g
Suppliers za lot expiry

Nelt ST DOOEL Нелт СТ дооел

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Виталиа Вегетаријанска паштета од соја со арома на маслинка 105гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *