Виталиа Вегетаријанска паштета од соја со арома на печурки 105гр

105 g
55,00 ден

Vitalia пате од соја со печурки

Нема на залиха

Категорија: , ,
Шифра: ZMA13736

Опис

Vitalia пате од соја со печурки

Дополнителни информации

Тежина 105 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Виталиа Вегетаријанска паштета од соја со арома на печурки 105гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *