Виталиа Вегетаријанска паштета од соја со арома на пиперка 105гр

105 g
59,00 ден

Vitalia пате од соја 105g

Има на залиха

Опис

Вегетаријанска паштета од соја со дискретна арома на пиперка претставува вкусен посен и диететски оброк.

Погодна е за дијабетичари, без холестерол, може да ја користат и деца и сите оние кои се грижат за своето здравје.

Дополнителни информации

Тежина 105 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Виталиа Вегетаријанска паштета од соја со арома на пиперка 105гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *