Витаминка Мелен бибер 10гр

10 g
29,00 ден

За приготвување на вкусен оброк секогаш ви се потребни квалитетни и природни состојки кои ќе го збогатат вкусот, па затоа не заборавајте да го зачините вашето јадење со Црниот мелен бибер на Витаминка Прилеп!

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA13135

Опис

За приготвување на вкусен оброк секогаш ви се потребни квалитетни и природни состојки кои ќе го збогатат вкусот, па затоа не заборавајте да го зачините вашето јадење со Црниот мелен бибер на Витаминка Прилеп!

Дополнителни информации

Тежина 10 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Витаминка Мелен бибер 10гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *