Витаминка Благ кечап 1кг

1 kg
127,00 ден

Кечапот од Витаминка е вкусен, незаменлив прилог кон сите пици, сендвичи, домашни пецива, тестенини и останати специјалитети.

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ING33918

Опис

Основна состојка на кечапот е доматот, којшто откинат од срцето на еколошки чистата македонска почва на овој производ му дава особен белег на изворност. Производот не содржи Глутен.

Дополнителни информации

Тежина 1000 g
Suppliers za lot expiry

Vitaminka Витаминка АД

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Витаминка Благ кечап 1кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *