Витаминка Цимет мелен 5гр

5 g
5,00 ден

Vitaminka Цимет

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA34511

Опис

Vitaminka Цимет

Дополнителни информации

Тежина 5 g
Suppliers za lot expiry

Vitaminka Витаминка АД

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Витаминка Цимет мелен 5гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *